Sıkça Sorulan Sorular

Vellajen Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey

Daha fazla sorunuz ve yardıma ihtiyacınız olması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vellajen’i günde 1 tane ve yemekler ile birlikte, yeterli miktarda su ile takviye edici gıda olarak kullanabilirsiniz.

Vellajen yetişkinler için önerilmektedir. Çocuklarda takviye edici gıdalarla ilgili olarak hekiminiz veya eczacınızdan bilgi alabilirsiniz.
Hamilelik döneminde, tüm ilaç ve takviye edici gıdaları kullanmadan önce hekiminiz veya eczacınızdan bilgi alabilirsiniz.
Emzirme döneminde, tüm ilaç ve takviye edici gıdaları kullanmadan önce hekiminiz veya eczacınızdan bilgi alabilirsiniz.
Vellajen’i yemekler ile birlikte, hap formunu bozmadan ve yeterli miktarda su ile takviye edici gıda olarak kullanabilirsiniz.
Vellajen doğası değiştirilmemiş Tip II kollajen, akgünlük ekstresi, hyaluronik asit, zerdeçal ekstresi, bromelain, C vitamini, çinko içeren takviye edici gıdadır. Vellajen içerikleriyle ilgili detaylı bilgi ve ilaçlarınızla etkileşimleri için hekiminiz veya eczacınızdan bilgi alabilirsiniz.
Vellajen, Türkiye’deki tüm eczanelere ulaştırılmaktadır. Eczaneler üzerinden ürün için sipariş oluşturabilir, ürünün temini için eczacı ve teknisyenlerden yardım alabilirsiniz.
Vellajen’in içeriğinde bulunan Kollajen tipi en çok eklem kıkırdağının yapısında yer almaktadır. Cilt sağlığınız için hekiminiz veya eczacınızdan bilgi alabilirsiniz.

Vellajen sadece eczanelerde satılmaktadır ve fiyatı 410 TL’dir.

Angelini İlaç olarak, ürünümüzü ulaştırdığımız ve desteklediğimiz tek satış kanalı eczanelerdir, eczaneler dışındaki satış yerlerinde görebileceğiniz ürünler firmamız inisiyatifinde değildir.
Vellajen ilaç değil, gıda takviyesidir. Takviye edici tüm gıdalar Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmaktadır.
Angelini İlaç Firması olarak internetten ürün satışını desteklememekteyiz.
Vellajen yetişkinler için önerilmektedir. Çocuklarda takviye edici gıdalarla ilgili olarak hekim veya eczacıdan bilgi alınmalıdır.
Hamilelik döneminde, tüm ilaç ve takviye edici gıdaları kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışın.
Emzirme döneminde, tüm ilaç ve takviye edici gıdaları kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışın.
Vellajen ilaç değil, gıda takviyesidir. Takviye edici tüm gıdalar Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmaktadır. Reçete ile satılmamaktadır, Vellajen eczaneler üzerinden reçetesiz satın alınabilir.
Yukarı